В Туреччині відбудеться концертна програма для українських дітей
27 травня з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей Українське товариство в Стамбулі організовує святкову програму для українських дітей, які проживають в Туреччині, повідомляє портал “НАШІ” з посиланням на сторінку заходу в Facebook.
В програмі заходу заплановано виставу “Івасик-Телесек” від дитячого гурту “Веселка” (демонструється українською та турецькою мовами), танцювальний концерт народів світу у виконанні студії “Грація”, гурту “ММДанс” та інших, дефіле дитячого одягу, а також розважальна програма для дітей.
Захід відбудеться за адресою: Şahkulu Mahallesi, Meşrutiyet Cd. No:125, 34421 Beyoğlu/İstanbul, Туреччина.
Початок об 11:00.
Ілля КОНТІШЕВ, НАШІ в світі
Нас можна знайти у Facebook: facebook.com/nashisvit; Telegram: t.me/nashisvit; Twitter: twitter.com/Nashsvit; VK.com: vk.com/nashisvit.
