У Франції відбудеться спільна виставка п’ятьох українських художниць
28 травня в Парижі стартує виставка п’ятьох українських художниць “Exposition Art Mosaїque”, яка триватиме до 17 травня, повідомляє портал “НАШІ” з посиланням на сторінку в Facebook української громади в Парижі.
Експозиція відбуватиметься щодня з 10:00 до 20:00.
У виставці будуть представлені роботи Віталії Рікард, Олени Бабій, Олени Жеребецької, Олени Кодет та Олександри Білобран.

До слова, 7 червня також відбудеться вернісаж за участі цих українських майстринь.
Експозицію можна буде побачити у приміщенні Galerie G.I.I за адресою 9 Place Jacques Marette, 75015 Париж, Франція.
Ілля КОНТІШЕВ, НАШІ в світі
Нас можна знайти у Facebook: facebook.com/nashisvit; Telegram: t.me/nashisvit; Twitter: twitter.com/Nashsvit; VK.com: vk.com/nashisvit.
