Вт. Чер 23rd, 2026

У Франції відбудеться спільна виставка п’ятьох українських художниць

28 травня в Парижі стартує виставка п’ятьох українських художниць “Exposition Art Mosaїque”, яка триватиме до 17 травня, повідомляє портал “НАШІ” з посиланням на сторінку в Facebook української громади в Парижі.

Експозиція відбуватиметься щодня з 10:00 до 20:00.

У виставці будуть представлені роботи Віталії Рікард, Олени Бабій, Олени Жеребецької, Олени Кодет та Олександри Білобран.

Афіша: facebook.com/groups/312978415723237

До слова, 7 червня також відбудеться вернісаж за участі цих українських майстринь.

Експозицію можна буде побачити у приміщенні Galerie G.I.I за адресою 9 Place Jacques Marette, 75015 Париж, Франція.

Ілля КОНТІШЕВ, НАШІ в світі

Нас можна знайти у Facebook: facebook.com/nashisvit; Telegram: t.me/nashisvit; Twitter: twitter.com/Nashsvit; VK.com: vk.com/nashisvit.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *