Вт. Чер 28th, 2022

Водія українського автобусу, який в Угорщині потрапив у ДТП, взяли під варту

Водія двоповерхового автобусу, який напередодні потрапив у ДТП в Угорщині, взято під варту угорськими правоохоронцями, повідомляє портал “НАШІ” з посиланням на сторінку в Facebook Посольства України в Угорщині.

Чоловіка звинувачують в тому, що він проігнорував дорожній знак щодо обмеження висоти транспортного заходу, що й призвело до зіткнення автобусу із обмежувачем висоти, в результаті чого другий поверх автобусу практично “зрізало”.

Світлина: mukachevo.net

Також у відомстві повідомили, що в автобусі перебувало 46 туристів з України. Уточнили дипломати й кількість постраждалих – 28 осіб, як й повідомлялося раніше, але у важкому стані перебуває не 8, а 7 осіб. Проте загрози життю жодного постраждалого немає.

Український консул відвідав місце аварії, також навідався до шпиталів у Будапешті, до яких було доправлено постраждалих.В разі, якщо серед постраждалих можуть бути ваші родичі, то ви можете звернутися за телефоном “гарячої лінії” МЗС: +38 (044) 238 16 57 .

Ілля КОНТІШЕВ, НАШІ в світі

Нас можна знайти у Facebook: facebook.com/nashisvit; Telegram: t.me/nashisvit; Twitter: twitter.com/Nashsvit; VK.com: vk.com/nashisvit.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *