Чт. Тра 26th, 2022

Українські бранці Кремля продовжують голодувати, до них не допускають лікарів

До Олега Сенцова та до інших бранців Кремля не допускають ані українських, ані міжнародних лікарів. Вони повільно, але невідворотно помирають. Зараз, коли у РФ проходитиме чемпіонат світу з футболу, росіяни мають на кожному кроці чути вимогу волі для українців. Борці з кремлівським імперіалізмом, зрештою, захищають весь світ, пише видання ZIK з посиланням на виконуючу обов’язків Міністра охорони здоров’я Уляну Супрун.

По всьому світу сьогодні українці та небайдужі люди вимагають звільнення Олега Сенцова і всіх українців, які стали бранцями режиму Путіна. Ув’язнені стали жертвами війни Росії проти України.

Світлина: zik.ua

З 14 травня Сенцов оголосив безстрокове голодування за свободу в’язнів сумління, яких утримує російська політична влада. Наразі він голодує понад 20 днів. Сенцов налаштований рішуче та готовий йти до кінця – або Кремль почне виконувати його вимоги, або він загине.

Додамо, що 31 травня голодування також оголосив ув’язнений кримський активіст Олександр Кольченко – він вимагає звільнити Олега Сенцова. Його також засудили за сфабрикованими звинуваченнями за начебто тероризм. Олександр без їжі понад 3 дні.Раніше, у знак солідарності з Олегом, голодування оголосив ув’язнений в Росії український солдат Олександр Шумков. Його голодування триває вже понад 10 днів.

Найдовше голодує засуджений Росією в анексованому Криму український активіст Володимир Балух – понад 76 днів! Прокремлівський суд визнав його винним у збереженні боєприпасів, натомість правозахисники зазначають, що його заарештували за прапор України на його власному подвір’ї.

Нас можна знайти у Facebook: facebook.com/nashisvit; Telegram: t.me/nashisvit; Twitter: twitter.com/Nashsvit; VK.com: vk.com/nashisvit.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *