Пт. Сер 19th, 2022

Як українка після переїзду до США почала писати картини й стала відомою художницею

Ірина Малкмус із Харкова після переїзду до США відкрила у собі талант художниці. Українка малює картини і створює незвичні композиції з дерева, каміння та металу. Її роботи виставляють у галереях, кафе і на мистецьких шоу, пише Gazeta.ua.“У Каліфорнію переїхала заради чоловіка-американця. Познайомилася із ним в одній із кав’ярень Харкова. Там чекала на зустріч із знайомим. Але він зателефонував і повідомив, що прийти не виходить. В цей час офіціант приніс десерт. Показав на хлопця і сказав, що це від нього. Той до мене підсів, почав говорити ламаною російською. Виявилося, він з Америки. Подорожує країнами, любить вивчати мови. Після того почали зустрічатися. А уже через тиждень вирішила жити разом”, – розповідає Ірина Малкмус.

Читайте також: Українська фотохудожниця з США виступила проти домашнього насильства

За словами українки, чоловік чекав рік, поки вона закінчить університет. Після того пара полетіла до Каліфорнії, де й одружилась. Перші кілька років були найважчими для Ірини, адже вона зовсім не володіла англійською мовою.

“Не могла піти в магазин, замовити страву у ресторані. Скрізь доводилося ходити із чоловіком. Через прогалини в соціальному житті почала багато малювати. Чоловік сказав: “Вау, у тебе талант”. Купив у подарунок набір професійних фарб, пензликів і альбом. До того часу думала, що так можуть усі”, – згадує українка.Художнім технікам Ірина Малкмус навчилася самостійно. Також захопилася композиціями із каміння та дерев, які хвилі викинули на берег з океану. Майстриня перетворює їх у витвори мистецтва, не змінюючи початкової форми. За роки хобі переросло у справу, яка приносить дохід.

“В одному із кафетеріїв побачила виставку картин якогось художника. Сказала, що також можу показати свої роботи. Через три місяці їх вперше виставили. Дуже раділа, коли три картини купили. Після того почала подавати заявки в галереї, кафе, ресторани, кімнати для дегустацій вина. Коли діти пішли в школу, одна із учителів запропонувала вести художній гурток після уроків. Зараз це моя основна робота. Також іноді роблю вдома майстер-класи для дорослих”, – розповідає українка.

Світлини (5): gazeta.ua

Нас можна знайти у Facebook: facebook.com/nashisvit; Telegram: t.me/nashisvit; Twitter: twitter.com/Nashsvit; VK.com: vk.com/nashisvit.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *