Чт. Тра 26th, 2022

Українка здобула перемогу на міжнародному змаганні велосипедистів

Українська велосипедистка Яна Беломоїна стала переможницею гонки MTB Alpago Trophy, яка є частиною Internazionali d’Italia Series, повідомляє Укрінформ.

Змагання відбувалися на трасах італійських Альп неподалік від міста Беллуно. 26-річна велогонщиця з Луцька, яка представляє команду CST, отримала перший номер на старті й першою перетнула лінію фінішу.

Світлина: ukrinform.com

Беломоїна подолала трасу за 1 годину 36 хвилин 47 секунд. Британку Еві Річардс, яка стала другою, українка випередила рівно на хвилину.

Відзначимо, що Яна Беломоїна повернулася до змагань після невеликої перерви. В одній зі своїх останніх гонок – на етапі Кубку світу в Альбштадті – українка посіла друге місце.

Більше про новини української громади в Італії читайте на сторінці у Facebook “НАШІ в Італії”

Нас можна знайти у Facebook; Telegram; Twitter; Pinterest; VK; OK.