Світоліна та Бондаренко вилетіли з Вімблдону, змагання продовжує лише Цуренко
Українська тенісистка й п’ята ракетка світу Еліна Світоліна програла 57-й ракетці планети Татьяні Марії з Німеччини й уже після першого раунду покидає Вімблдон, повідомляє Новое Время.
Світоліна програла перший сет на тайбрейку. Другий сет був уже за Еліною. Українка перемогла 6:3 й вирівняла рахунок у матчі. Однак перемога в другому сеті не стала переламною.

Останній сет перша ракетка України повністю провалила і взяла лише один гейм.
Покинула турнір й інша українська тенісистка Катерина Бондаренко, яка програла чешці Луції Шафаржовій – 4:6, 4:6.
Ще одна представниця України Леся Цуренко перемогла угорку Тімеу Бабош та пробилась до наступного раунду.
Еліна Світоліна (Україна, 5) — Татьяна Марія (Німеччина) 1:2 (6:7, 6:4, 1:6).
Більше про новини української громади у Великій Британії читайте на сторінці у Facebook “НАШІ у Великій Британії”
Нас можна знайти у Facebook; Telegram; Twitter; Pinterest; VK; OK.
