Вт. Чер 23rd, 2026

Світоліна та Бондаренко вилетіли з Вімблдону, змагання продовжує лише Цуренко

Українська тенісистка й п’ята ракетка світу Еліна Світоліна програла 57-й ракетці планети Татьяні Марії з Німеччини й уже після першого раунду покидає Вімблдон, повідомляє Новое Время.

Світоліна програла перший сет на тайбрейку. Другий сет був уже за Еліною. Українка перемогла 6:3 й вирівняла рахунок у матчі. Однак перемога в другому сеті не стала переламною.

Світлина: nv.ua

Останній сет перша ракетка України повністю провалила і взяла лише один гейм.

Покинула турнір й інша українська тенісистка Катерина Бондаренко, яка програла чешці Луції Шафаржовій – 4:6, 4:6.

Ще одна представниця України Леся Цуренко перемогла угорку Тімеу Бабош та пробилась до наступного раунду.



Еліна Світоліна (Україна, 5) — Татьяна Марія (Німеччина) 1:2 (6:7, 6:4, 1:6).

Більше про новини української громади у Великій Британії читайте на сторінці у Facebook “НАШІ у Великій Британії”

Нас можна знайти у Facebook; Telegram; Twitter; Pinterest; VK; OK.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *