Вт. Чер 28th, 2022

Французький бренд представив куртку в синьо-жовтих кольорах та з гербом України

Дизайнер відомого швейцарського модного бренду Vetements Демна Ґвасалія в новій колекції осінь-зима 2019 представив куртку в кольорах українського прапора із тризубом на грудях, повідомляє портал “НАШІ”.

На Тижні моди в Парижі один із моделей, які представляли нову колекцію швейцарського дизайнера грузинського походження, вийшов на подіум у синьо-жовтій куртці з гербом України на грудях.

Світлина: liga.net

Vetements – це бренд одягу Демни та його брата Ґурама Ґвасалія. Назва бренду перекладається з французької як “одяг”. Кожна колекція дизайнера сповнена його спогадами про життя в Грузії та військові події, які йому разом з родиною довелося пережити в рідному місті Сухумі.Не забуває дизайнер й про сусідів та головного призвідника війн в регіоні. Зокрема, окрім української куртки нещодавно бренд презентував чоботи із принтом російського закордонного паспорту на підошві.

Показ колекції осінь-зима 2019 року відбувся на одній з паризьких вуличок. Замість подіуму для моделей прислужилися два довгих столи, а гості заходу сиділи на білих пластикових стільцях, обтягнутих тюлем.

Ілля КОНТІШЕВ, головний редактор порталу “НАШІ в світі”

Більше про новини української громади у Франції читайте на сторінці у Facebook “НАШІ у Франції”

Нас можна знайти у Facebook; Telegram; Twitter; Pinterest; VK; OK.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *