Нд. Сер 14th, 2022

Прямуючи до Марсу: Мріючи про підкорення космосу українець переїхав до США

Сергій Якимов із Житомира входить до сотні претендентів, які можуть стати першими мешканцями Марсу. Експедицію планують організатори нідерландського проекту “Mars One”. Щоб бути ближчим до мети й підготуватися до поїздки, хлопець рік тому переїхав до Лос-Анджелесу, повідомляє Gazeta.ua.

“Із дитинства мріяв бути космонавтом. У 2013 році заповнив анкету і записав відео, чому хочу поїхати на Марс. Пройшов медкомісію і співбесіду. Окрім мене участь у відборі брали ще 200 тисяч учасників. Зараз залишилися лише сто. Чекаємо на останній етап відбору, який пройде у Голландії. Там перевірять фізичну форму і психологічний стан. Будемо групами жити у моделі марсіанської бази. Організатори оцінюватимуть роботу в команді, чи готові постійно бачити одних і тих же людей, вирішувати конфлікти”, – розповідає Сергій.

Організатори визначать 24 переселенців, яких відправлять на Марс. Вони пройдуть десятирічне навчання. Вчитимуться вирощувати рослини, добувати кисень та воду, надавати медичну допомогу, ремонтувати й розбиратися в комп’ютерному обладнанні.“Я готовий до того, що це дорога в одну сторону. Космічні кораблі можуть доправити людей на Марс. Але не мають технічної можливості забрати їх назад. Поки її знайдуть, організм пристосується до невагомості. М’язи атрофуються. В умовах гравітації людина буде надто кволою і слабкою”, – каже українець.

Щоб підготуватися до випробувань і підтягнути англійську мову, Сергій спеціально переїхав до США.

Світлини (2): gazeta.ua

“Друзі розповіли про лотерею “Зелена карта”. Подав заявку і виграв з першого разу. Підрахував, що на переїзд потрібно близько $5 тисяч. Гроші позичав у знайомих. Перший час жив у друзів, які також беруть участь у програмі. Вони допомогли знайти житло і роботу. Взяли на випробувальний термін у компанію із поставки металу. Спочатку був водієм, потім відповідальним за прийом металу, інженером з охорони праці. Зараз підвищили до аерокосмічного інженера”, – ділиться Сергій Якимов досвідом переїзду.

Більше про новини української громади у США читайте на сторінці у Facebook “НАШІ в США”

Нас можна знайти у Facebook; Telegram; Twitter; Pinterest; VK; OK.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *