Пт. Сер 19th, 2022

Українка показала, як хорвати ставляться до туристів з України

Мешканці Хорватії після вже історичного відео зі своїми футболістами Домагоєм Відою та Огнєном Вукоєвічем не втомлюються повторювати гасло “Слава Україні”, пише Обозреватель.

Зокрема, про це виданню розповіла київська журналістка Дарина Рогачук, яка наразі відпочиває в Хорватії. Жінка розповідає про ставлення місцевих мешканців до українців після “інциденту” з футболістами Відою і Вукоєвичем.“Буквально з перших хвилин у Хорватії я відчула дуже приязне ставлення до українців. Власник квартири, яку ми орендуємо, підтримує Україну, знає про слова Віди. Дуже сміявся, коли почув від мене фразу “Від Донбасу до Карпат в кожній хаті є хорват”. Він дуже любить українців. Вразило, що він знав про флешмоб, який українці запустили на сторінці FIFA… Вчора ми весь день теж спілкувалися з хорватами. Коли казали, що з України, вони дуже раділи”, – розповіжає Дарина.

Крім того, за її словами, у ніч після перемоги збірної Хорватії над збірною Англії вона зіштовхнулася з великою кількістю позитивних емоцій на свою адресу.“Вчора вночі, коли ми казали, що з України, люди або аплодували, або показували такі знаки, що ми як браття, і кілька разів лунало “Слава Україні!” Був момент, коли вони просто вибігали з ресторану, щоб обійматися, коли помічали, що ми українці – я була у вишиванці”, – повідомляє журналістка.

На своїй сторінці в Facebook журналістка опублікувала власне відео, зняте у ніч з 11 на 12 липня, на якому один вболівальник-хорват кричить “Слава Україні!”, а інший відповідає “Героям слава!”

Відео: facebook.com/rogachuk.daryna

Більше про новини української громади в Хорватії читайте на сторінці у Facebook “НАШІ в Хорватії”

Нас можна знайти у Facebook; Telegram; Twitter; Pinterest; VK; OK.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *