Сб. Чер 25th, 2022

Грошові перекази з Європи без комісії: Британська компанія іде на зустріч українцям

Компанія TransferGo відмовилася від комісійних за обслуговування грошових переказів в Україну, повідомляє Економічна правда.

“Дана ініціатива компанії дозволяє українським мігрантам відправляти гроші з Європи додому абсолютно безкоштовно, тобто без комісії за послуги сервісу. Відправлені кошти надходять на картковий рахунок одержувача в Україні протягом двох-трьох днів”, – цитує видання представників компанії.

Світлина: pravda.com

За даними TransferGo в першому кварталі 2018 року українські мігранти в країнах Європи здійснили понад 45 тисяч транзакцій в Україну на суму понад €8 мільйонів, що в 10 разів перевищує показники за аналогічний період минулого року.

“Ми очікуємо, що протягом наступних семи років ринок цифрових грошових переказів в світі зросте в п’ять разів. Нульова комісія за грошові перекази до України стала можливою завдяки міжнародним інвестиціям”, – цитується в повідомленні генеральний директор компанії TransferGo Даумантас Двілінскас.Зазначимо, що компанію TransferGo було засновано 2012 року у Великій Британії зі штаб-квартирою в Лондоні. На сьогоднішній день компанія обслуговує платежі в 47 країнах Європи, Азії та Латинської Америки з офісами в Берліні, Вільнюсі та Варшаві.

В Україні компанія працює з початку 2017 року.

Нагадаємо, нещодавно портал “НАШІ в світі” писав про те, що один з польських банків також відмовився від комісії під час переказів грошей до України.

Нас можна знайти у Facebook; Telegram; Twitter; Pinterest; VK; OK.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *