Сб. Чер 25th, 2022

Польські фахівці назвали найбільш високооплачувані спеціальності в країні

Які спеціальності вважаються в Польщі найбільш високооплачуваними? У трійку найкращих увійшли ІТ-фахівці, фінансисти та… лікарі. Представники саме цих професій мають усі шанси на цілком безбідне життя в Польщі, повідомляє видання Я в Польщі. Скільки ж вони заробляють в середньому?

Уже не перший рік поспіль ІТ-фахівці – найцінніша група співробітників у Польщі. Компанія Sedlak & Sedlak провела дослідження ринку праці й з’ясувала, що серед 20 найбільш високооплачуваних позицій аж 12 відносяться до ІТ-індустрії. І це не тільки програмісти.Середньостатистичний дохід, скажімо, у проектувальника ІТ-систем дорівнює 11,3 тисячам польських злотих на місяць. Трохи менше заробляє product owner – 9,2 тисячі злотих.

Однак не лише в ІТ можна заробити гідні для Польщі гроші. На високі доходи також можуть розраховувати фінансові фахівці. Наприклад, середня зарплата в сфері фінансового аудиту становить 7,7 тисячі злотих.

До списку найбільш високооплачуваних також можна додати медиків. Зарплата сімейного лікаря в Польщі в середньому складає 7,1 тисяч злотих. Кращі працівники галузі можуть розраховувати на винагороду до 9,5 тисяч злотих щомісяця.Більше про новини української громади в Польщі читайте на сторінці у Facebook “НАШІ в Польщі”

Нас можна знайти у Facebook; Telegram; Twitter; Pinterest; VK; OK.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *