Чт. Січ 21st, 2021

До України повернулось понад 500 туристів, які не могли вилетіти з Туреччини

Протягом минулої ночі до України з Анталії повернулися 524 туристи, які не могли вилетіти вчасно через проблеми туроператорів та авіаперевізників. Про це на своїй сторінці у Twitter повідомив представник директора Департаменту консульської служби МЗС України Василь Кирилич, пише РБК-Україна.

Крім того, Кирилич зазначив, що така історія з українськими туристами не має повторюватися в майбутньому.“Консул повідомляє, що з Анталії до України – Києва, Вінниці, Рівного – протягом ночі повернулися 524 українці. Добре, що таки повернулися. Але така історія не мала б повторюватися”, – зазначив дипломат.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Туреччині застрягли понад 500 українських туристів.

“Станом на 16:00 11.07.2018 в Туреччині затримано 4 рейси, якими мали повернутися 543 громадян України на батьківщину. Знову авіаперевізник (не “Браво”) і туроператор з’ясовують, хто перед ким не зобов’язаний, а тягар цих непорозумінь лягає на плечі українців”, – повідомляв Кирилич.Зазначимо, портал “НАШІ в світі” нещодавно писав, що в аеропорту Анталії з вини туроператора застрягли 170 туристів з України, серед яких було 30 дітей.

Більше про новини української громади в Туреччині читайте на сторінці у Facebook “НАШІ в Туреччині”

Нас можна знайти у Facebook; Telegram; Twitter; Pinterest; VK; OK.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *