Пт. Гру 3rd, 2021

“Держава має легалізувати подвійне громадянство для закордонних українців”, – Евген Чолій

Українська діаспора спільно з офіційним Києвом мають опрацювати спеціальний статус для закордонних українців, які прагнуть бути корисними для Батьківщини. Таку думку в інтерв’ю Укрінформу висловив президент Світового конґресу Українців Евген Чолій.

Світлина: ukrinform.ua

“Українці, які зробили вибір жити за межами України, але відчувають належність до своєї Батьківщини та хочуть конкретно й ефективно допомогти їй, зокрема в цей складний час, повинні мати для цього відповідну підтримку з боку України. Вважаю, що владні структури України разом із СКУ повинні попрацювати над такими механізмами, які б сприяли цьому, та задуматись у тому числі й над подвійним громадянством та спеціальним статусом закордонного українця”, – заявив Чолій.

Голова Світового конґресу українців також повідомив, що 24-26 листопада цього року в Києві відбудеться XI з’їзд організації. У рамках цього з’їзду представники з мережі СКУ візьмуть участь у державних заходах до 85-х роковин Голодомору.“Під час конґресу, зокрема, ми підсумуємо діяльність СКУ, опрацюємо бачення на майбутнє та оберемо новий Провід”, – додав Чолій.

Нас можна знайти у Facebook; Telegram; Twitter; Pinterest.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *