Нд. Січ 17th, 2021

Авіакомпанія Lufthansa розширює свою присутність в Україні

Авіакомпанія Lufthansa Group оголосила про початок співпраці в Україні за програмою NDC з трьома онлайн-операторами продажу авіа-, залізничних та автобусних електронних квитків – Tickets.UA, Agentskiy та Tickets Consolidator, повідомляє Укрінформ з посиланням на прес-службу компанії.

“Lufthansa Group анонсує початок співпраці з Tickets.UA, Agentskiy та Tickets Consolidator в рамках програми NDC. Тепер українські партнери зможуть скористатися перевагами NDC Smart Offer від Lufthansa Group. Технологія NDC API дозволить партнерам отримувати доступ до тарифів і вигідних пропозицій Lufthansa Group, які можна забронювати виключно за допомогою NDC Smart Offer”, – йдеться в повідомленні.

Світлина: ukrinform.ua

Зазначається, що сервіси Tickets Travel Network (Tickets.UA), Agentskiy та Tickets Consolidator вже розпочали використовувати NDC API – прямий інтерфейс системи бронювання Lufthansa Group.

“Ми отримали перших трьох важливих партнерів в Україні для програми NDC API Lufthansa Group – Tickets.UA, Agentskiy та Tickets Consolidator. Ми хочемо, щоб українські клієнти та партнери мали змогу використовувати найкращі пропозиції наших авіаліній. Вже сьогодні у нас є багато партнерів, які використовують NDC Smart Offer та отримують переваги від інтерфейсу SPRK. І зараз за допомогою зв’язку NDC API наші партнери зможуть надавати послуги своїм клієнтам ще більш індивідуально та персоніфіковано”, – прокоментував подію генеральний директор з продажів Lufthansa Group в Україні, Вірменії, Білорусі, Грузії, Азербайджані та Туркменістані Рене Койнзак.У Lufthansa Group пояснили логіку обрання партнерства в Україні різноплановими підходами зазначених трьох сервісів до ринку. Зокрема, Tickets.UA переважно працює з прямими продажами та корпоративним сегментом, тоді як Agentskiy та Tickets Consolidator виступають консолідаторами на ринку туристичних агентств.

Як повідомляв портал “НАШІ в світі”, у вересні цього року представництво Lufthansa Group в Україні оголосило про вихід з 17 жовтня 2018 року на український ринок авіаперевезень авіакомпанії Brussels Airlines (“Брюссельські авіалінії”). Вона стане четвертим перевізником Lufthansa Group в Україні.Крім того, у вересні Lufthansa Group оголосила про наміри розширити потужності Сервісного центру у Львові – як за кількістю співробітників, так і за обсягом офісних площ.

Нас можна знайти у Facebook; Telegram; Twitter; Pinterest.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *