Пт. Січ 28th, 2022

З України до Туреччини запустять нові авіарейси

Наступного року планується запуск нових рейсів прямого сполучення між Україною та Туреччиною, зокрема до чотирьох турецьких міст: Ізміра, Бурси, Даламана, Бодрума. Про це під час спілкування з українськими журналістами розповів Надзвичайний і Повноважний посол України в Туреччині Андрій Сибіга, повідомляє Укрінформ.

“У 2016 році Туреччину відвідали 1 мільйон 50 тисяч туристів з України, у 2017 – 1 мільйон 250 тисяч, в цьому році очікуємо ще на 20-30% більше, але ще немає статистики остаточної. Те саме з громадянами Туреччини – зараз близько 250 тисяч турків відвідують Україну щороку, і також спостерігається щорічне стале зростання цієї кількості. Щотижня здійснюється між нашими країнами понад 180 рейсів. Плануємо з наступного року запускати прямі рейси до Ізміра, Бурси, Даламана, Бодрума”, – зазначив посол.

Український дипломат разом із колегами з Китаю, Індії та інших країн відвідав схід країни в рамках програми туристичного просування регіону.“Якщо хтось хоче подорожувати в часі, то це на схід Туреччини. Це та точка, де минуле зустрічається із сьогоденням. Це “нульова” точка відліку історії – тут зароджувалися релігії, цивілізації, тут відбувся перехід від мисливської до агроцивілізації”, – розповідає дипломат.

Наразі схід Туреччини не настільки популярний серед туристів, передусім іноземних, як, наприклад, південь, і одна з причин – наближеність регіону до турецько-сирійського кордону.

“Існують стереотипи про небезпеку цього регіону. Приїхав сюди як посол, приїхав із сім’єю, чим декларую, що тут безпечно, і це місце дуже варте уваги українських туристів”, – наголошує Андрій Сибіга.

Як відомо, цього року Туреччину за перші вісім місяців відвідали 27 023 134 туристи з-за кордону, що перевищує аналогічний показник минулого року на 22,92%. Україна торік посіла сьоме місце у ТОП-10 серед країн за кількістю туристів до Туреччини з показником більш ніж 1,1 мільйони осіб за 9 місяців 2017 року. Цього року подібний рейтинг ще не оприлюднювали.Нагадаємо, портал “НАШІ в світі” нещодавно писав, що в турецькій Анталії до кінця року відкриється українське консульство.

Більше про новини української громади в Туреччині читайте на сторінці у Facebook “НАШІ в Туреччині”

Нас можна знайти у Facebook; Telegram; Twitter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *