Пт. Гру 3rd, 2021

Російський терорист та пропагандист вчинив акт наруги над могилою Степана Бандери (ВІДЕО)

Російський пропагандист із Британії Грем Філліпс у понеділок, 15 жовтня, вчинив наругу над могилою Степана Бандери на цвинтарі Вальдфрідгоф у Мюнхені. Відповідне відео й фото він сам оприлюднив на сервісі Youtube та в соцмережах, повідомляє “Новинарня”.

Як відомо, саме цього дня 1959 року лідер ОУН (б), провідник українських націоналістів Степан Бандера був убитий в Німеччині агентом КДБ Богданом Сташинським. На річницю смерті провідника на його могилі запалили свічки, принесли квіти.Як і в інші дні, на місці поховання Бандери були вивішені стрічки, прапори України та УПА.

Грем Філліпс, ведучи відеотрансляцію з Вальфрідгофу, спочатку накинувся на людей біля могили, обзивав Бандеру “фашистом” та “нацистським злочинцем”. Присутні чоловіки мовчки пішли, не вступаючи з Філліпсом у діалог.

Після цього він почав розкидати свічки та українські прапори, топтатися по могилі.Російський пропагандист почепив на могильному хресті плакат із написом “Тут похований український нацист Степан Бандера”.

Відео (2): Novynarnia News 

Нагадаємо, британець Грем Філіпс відомий тим, що підтримує російських бойовиків на Донбасі і висвітлює події в стилістиці московських пропагандистських телеканалів.

Після появи на сході України в 2014-2015 роках на боці російських терористів він був депортований у липні 2014 року з України, а в березні 2016 року – з Латвії, після чого облаштувався в окупованому Криму.

У січні 2017 року Філліпса вигнали з парламенту Великої Британії. Перед тим посол України в Лондоні просила владу Британії зупинити пропагандистську діяльність Грема Філліпса.

У серпні 2018 року Філліпс влаштував дебош в редакції німецького видання , яке опублікувало розслідування по МН-17, та був затриманий британською поліцією в будівлі посольства Грузії в Лондоні, коли увірвався на виставку про серпневу війну 2008 року в Південній Осетії та почав викрикувати антигрузинські та антинатівські гасла.Адміністрація порталу “НАШІ в світі” висловлює своє обурення діями російського терориста, причетного до вбивств та катувань українців у ході російсько-української війни, а також тим фактом, що злочинець спокійно може пересуватися територією держав Європейського Союзу та безкарно плюндрувати могили українських національних героїв.

Адміністрація нашого порталу звертається до Посольства України у Німеччині з вимогою негайно звернутися до відповідних органів держави й домогтися притягнення громадянина Великої Британії Грема Філліпса до відповідальності.

Терорист має бути затриманий та депортований до України (де він в змові з нині покійними ватажками російських терористів вчиняв злочини проти громадян України) та притягнений до кримінальної відповідальності!

Більше про новини української громади в Німеччині читайте на сторінці у Facebook “НАШІ в Німеччині”

Нас можна знайти у Facebook; Telegram; Twitter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *