Вт. Чер 28th, 2022

У Швейцарії презентують графічний роман за твором Івана Франка

24 жовтня о 19:00 в Базелі відбудеться презентація українського графічного роману “Герой поневолі” , створеного Кирилом Горішнім та Міхаєм Тимошенко за повістю Івана Франка, повідомляє портал “НАШІ в світі” з посиланням на Philosophicum im Ackermannshof.

Світлина: cosmic.com.ua

“Дія “Героя поневолі” відбувається у революційному 1848 році в українському Львові. У той час як співробітник юридичної фірми Степан Калинович працює “рівномірно і точно, як злагоджений годинник”, його ідентичність і самопізнання стають дедалі більш заплутаними. Врешті, він має знову віднайти себе з-поміж австрійців, поляків та русинів у багатонаціональній Галичині”, – розповідають організатори про твір.Зазначається, що повість Івана Франка вперше була перекладена німецькою мовою лише 2017 року. Саме на основі цього перекладу Кирило Горішній та Міхай Тимошенко зробили графічний роман. 

Зазначимо, що обидва автори графічного роману насправді не є українцями. Лишень Кирило Горішній має українське коріння.

Презентація відбудеться за адресою: 21, St. Johanns-Vorstadt 19, 4056, Базель, Швейцарія.

“Герой поневолі” – це двотомна графічна адаптація історичної повісті Івана Франка. Цього року в Україні роман отримав відзнаку Форуму видавців й став лауреатом премії “Найкраща книга року”.Ілля КОНТІШЕВ, головний редактор порталу “НАШІ в світі”

Більше про новини української громади в Швейцарії читайте на сторінці у Facebook “НАШІ в Швейцарії”

Нас можна знайти у Facebook; Telegram; Twitter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *