Сб. Чер 3rd, 2023

Вітчизняний режисер знімає фільм про українців у NHL (ВІДЕО)

Вейн Ґретцкі та інші зірки НХЛ українського походження стануть героями українського документального фільму під робочою назвою “UKE”, прем’єра якого запланована на другу половину 2019 року, повідомляє портал “НАШІ в світі” з посиланням на ISPORT.

Зазначається, що режисером стрічки стане Володимир Мула, автор документального сиквелу “Американська мрія”.

Світлина: isport.ua

Цього разу героями картини Володимира Мули стали зірки-хокеїсти українського походження: дворазовий володар Кубка Стенлі в складі “Філадельфії” Флайєрс Орест Кіндрачук, дворазовий володар Кубка Стенлі в складі “Бостон Брюїнз” Джонні Буцик, триразовий володар Кубка Стенлі в складі “Нью-Джерсі Девілз” Кен Данейко, переможець Кубка Стенлі в складі “Піттсбурґ Пінґвінз” Джефф Чічрун, володар Кубка Стенлі в складі “Чикаґо Блек Гоукс” Ерік Нестеренко, переможець Кубка Стенлі в складі “Нью-Джерсі Девілз” Брюс Драйвер, триразовий володар Кубка Стенлі в складі “Едмонтон Оілерз” Майк Крушельницький та кращий хокеїст усіх часів Вейн Гретцкі.“Це безпрецедентний для України документальний фільм. Володарі Кубку Стенлі з українським корінням вперше з’являться на вітчизняних екранах і повідають свої історії становлення і визнання. У той же час, це не буде чисто спортивна історія. Стрічка сповнена несподіваними викриттями, історичними знахідками та безцінними артефактами, які розіб’ють вщент утрамбовані роками стереотипи “- зазначає режисер картини Володимир Мула.

Зйомки документального фільму відбуваються в трьох країнах – США, Канаді та Україні. Сценаристом картини виступає відомий телеведучий і документаліст Микола Васильков, а також дослідник Євген Количев.

Відео: TeleProstir 

“Фільм розкриває зв’язок між подіями початку ХХ-го століття, боротьбою за незалежність від більшовицької Росії, хвилями української еміграції та сучасними зірковими особистостями в північно-американському хокеї”, – відзначає сценарист картини Микола Васильков.

Переклад: Ілля КОНТІШЕВ, головний редактор порталу “НАШІ в світі”

Більше про новини української громади у США читайте на сторінці у Facebook “НАШІ в США”

Нас можна знайти у Facebook; Telegram; Twitter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *