Сб. Чер 25th, 2022

“Візьміть трьох безкоштовно”: Польська фірма з працевлаштування оголосила акцію на українців

Світлина: prostir.pl

Польське агентство посередництва “Gremi Personal” опублікувало оголошення в популярній у країні мережі професійних контактів LinkedIn, у якому працедавцям пропонувало “українських працівників із безкоштовним пробним періодом”, при цьому “трьох працівників ПО АКЦІЇ”, повідомляє ПРОстір.

Першими увагу на це оголошення звернули користувачі польської Facebook-спільноти Polska w dużych dawkach, що так само описує клопоти працівників польського національного авіаперевізника “LOT”, яким управління фірми не дозволяє страйкувати і звільняє безпідставно з роботи.

Журналісти видання “ПРОстір” перевірили сторінку агентства — на ньому досі до кінця жовтня обіцяють спеціальну пропозицію для тих, хто шукає працівників “гуртом”: “Троє працівників безкоштовно, безоплатний пробний період”.

При цьому агентство рекламує себе як таке, що “дбає про власних працівників”.

“Ми знаємо, що задоволений працівник — зосереджений, ефективний і лояльний”, — пише агентство.Нагадаємо, що польський Кодекс праці у статті 11 зобов’язує роботодавця, щоб той шанував гідність і добре ім’я працівника, а стаття 13 забезпечує працівникові право до гідної зарплати за виконану роботу. Таким чином, можна констатувати, що польське агентство з працевлаштування в цьому випадку порушило трудове законодавство своєї ж країни. А воно стосується рівною мірою як громадян Польщі, так і мігрантів, які у Польщі працюють.

Більше про новини української громади в Польщі читайте на сторінці у Facebook “НАШІ в Польщі”

НАШІ в світі на Facebook iconНАШІ в світі в Telegram НАШІ в світі в Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *