Сб. Сер 8th, 2020

Українські студенти розробили їстівні пакети й перемогли на міжнародному конкурсі стартапів

Світлина: ecotown.com.ua

Сумський стартап, який розробив їстівні пакети, здобув у Копенгагені (Данія) перше місце на міжнародному конкурсі University Startup World Cup, повідомляє портал eco town.

Зазначається, що проект Сумського національного аграрного університету – FoodBIOPack – переміг у номінації Sustainability Award.

“Крапля розчину полісахариду, висихаючи, дає еластичну плівку, схожу на поліетилен. Зроблений з цієї плівки матеріал всього за місяць розкладається і перетворюється на органічне добриво”, – пояснюють розробники.Як розповідають дослідники, біопакет навіть можна розмочити, порізати і зварити веганську локшину. До слова, вже під час конкурсу стартап зацікавив інвесторів з Португалії, Єгипту та Данії. Крім пакетів науковці СНАУ розробили одноразовий посуд, який може замінити пластиковий.

Як переможці конкурсу сумчани отримають $25 тисяч на розвиток проекту.

Сумський стартап зміг взяти участь у міжнародному конкурсі, ставши фіналістом Всеукраїнського фестивалю інновацій, який Міністерство освіти і науки України проводило у травні 2018-го року.Примітно, що перше місце у University Startup World Cup здобув ще один український стартап – вчені Вінницького аграрного університету перемогли у номінації Social Media Award з проектом “Vibration Mill Development For Mechanoactivation Of Loose Material”, який описує технологію подрібнення сипучих речовин до розміру часток від 5 до 50 мікрометрів.

До слова, цьогоріч у конкурсі взяли участь майже 70 університетів із більш як 40 країн світу.

Довідка:

University Startup World Cup (USWC-18) – міжнародний конкурс, організований данськими неприбутковими організаціями, які мають більш як 18 років досвіду у проведенні змагань університетських стартапів. Основна місія USWC-18 полягає у створенні міжнародної мережі студентів для розвитку та обміну ідеями, комерціалізації наукових досліджень.

iconНАШІ в Данії

НАШІ в світі на Facebook iconНАШІ в світі в Telegram НАШІ в світі в Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *