Сб. Чер 25th, 2022

Путінські пранкери намагались зірвати процес визнання Голодомору в США

Російські пранкери в Сполучених Штатах нібито від імені посла України намагаються зірвати визнання Голодомору геноцидом українського народу. Про це посол Валерій Чалий розповів журналістам у Вашингтоні, повідомляє “Новинарня”.

За словами Чалого, частина губернаторів дали згоду на переговори з людиною, яка видавала себе за посла. Частина переговорів відбулася до того, як посольство дізналося про цю проблему.

Дипустанова дізналася про тематику, яка цікавила пранкерів, та про перебіг розмов.За його словами, посольство повідомило всіх губернаторів США про небезпеку фейкових дзвінків. Після цього атака переключилася на мерів та конгресменів

Валерій Чалий каже, що ініціаторами цих фейкових переговорів є “добре відомі російські пранкери”, які вже вчиняли низку провокацій проти України в США, в тому числі – розігравши міністра енергетики Ріка Перрі.

Цей “розіграш” нібито від імені прем’єр-міністра Володимира Гройсмана у 2017 році влаштували прокремлівські пранкери Лексус і Вован.Зазначимо, що протягом 2018 року триває визнання Голодомору 1932-1933 років геноцидом українського народу різними штатами США. Зокрема, станом на сьогодні Голодомор визнали геноцидом у 13 штатах Америки: Огайо, Міссурі, Вашингтоні, Вісконсині, Іллінойсі, Массачусетсі, Мічигані, Нью-Джерсі, Нью-Йорку, Орегоні, Пенсильванії, Канзасі та Юті).

Крім того, в червні губернатор штату Іллінойс проголосив 2018 рік роком пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні. А 4 жовтня Сенат США одностайним рішенням ухвалив резолюцію, яка стала першим в історії правовим актом Конгресу США, що визнає Голодомор 1932-1933 років геноцидом українського народу

Що стосується зловмисників, то російські пранкери Лексус і Вован, які діють за підтримки влади РФ, вже тричі телефонували президентові України Петру Порошенку. Спершу вони невдало намагалися говорити від імені посла Зурабова. У листопаді 2016 року ці ж пранкери зателефонували Петру Порошенку від імені президента Киргизстану Алмазбека Атамбаєва й мали тривалу розмову. А 5 грудня 2017 року мали з Порошенком розмову щодо Саакашвілі нібито від імені прем’єр-міністра Грузії Георгія Квірікашвілі.Навесні 2016 року спалахнув скандал з приводу того, що Лексус і Вован в інтересах Кремля розіграли прес-секретаря Порошенка Святослава Цеголка, адвоката Надії Савченко Марка Фейгіна та українське консульство в Ростові.

Вони підробили листа нібито від імені адміністрації президента до Савченко – із пропозиціями припинити голодування та отримати посаду в уряді. Пранкери виклали в мережу запис телефонних розмов. Результатом стало припинення Савченко “сухого голодування”. Із самим Порошенком пранкери тоді не спілкувалися.

Після обстрілу консульства Польщі в Луцьку в березні російські пранкери пробували від імені адміністрації президента України провести переговори з польським президентом Дудою, але були викриті – вони не знали, що розмова Порошенка й Дуди вже відбулася, а канцелярія президента Польщі перебуває в постійній координації з адміністрацією президента України.Головна світлина: з терористичних джерел Росії.

iconНАШІ в США

НАШІ в світі на Facebook iconНАШІ в світі в Telegram НАШІ в світі в Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *