Пт. Гру 3rd, 2021

Влада Таїланду ввела обмеження для іноземних туристів

Відтепер мандрівники не зможуть приїхати на один із найкрасивіших тайських островів – Ко Самет – з пластиковими пакетами. За їхнє ввезення ввели штраф розміром у 1 500 батів або ж $50, повідомляє Укрінформ.

Як повідомляється, обмеження набрало чинності з 1 листопада. Згідно з постановою місцевого уряду, туристи перед прибуттям мають витягти зі своїх валіз і сумок абсолютно всі пакети.Постійних мешканців острову Ко Самет також зобов’язали використовувати екологічні типи мішків, наприклад, тканинні сумки й багаторазові паперові пакети. Під заборону на острові потрапили й пінопластові коробки з пластиковими контейнерами. Місцева влада пообіцяла безкоштовно поширювати серед гостей сумки й упаковку з екологічно чистих матеріалів.

Зазначимо, щодня тайський острів відвідують близько 1 500 туристів, які привозять з собою майже 12 000 поліетиленових пакетів різних розмірів. Це чинить серйозний вплив на довкілля району, зачіпаючи мешканців дикої природи острова, рослинність і постійно руйнуючи його екосистему.Нагадаємо, портал “НАШІ в світі” нещодавно писав про те, що стартап українських розробників здобув нагороду в Данії. Українські науковці знайшли спосіб виготовляти пакети, які не шкодять довкіллю.

Острів Ко Самет розташований у Сіамській затоці за 85 кілометрів від Паттайї. Він входить до складу національного морського заповідника Као Лем Я. Острів відомий своїми білосніжними пляжами, найчистішим морем, тихими лагунами з прозорою водою. Ко Самет – одне з найулюбленіших місць дайверів і шанувальників спокійного пляжного відпочинку. Частіше за інших його відвідують шанувальники екотуризму, щоб побачити красиві ліси з багатою флорою та фауною.

До слова, на іншому популярному острові – Ко Самуї – планується ввести заборону на використання пластикових соломинок, а також запустити кампанію з перероблення відходів. До 2021 року на всій території Таїланду планують позбутися шкідливих відходів, що ввозяться з-за кордону.Головна світлина: thaiinfo.pro.

iconНАШІ в Таїланді

НАШІ в світі на Facebook iconНАШІ в світі в Telegram НАШІ в світі в Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *