Вт. Чер 28th, 2022

Сергій Жадан презентує свій роман “Інтернат” у трьох містах Швейцарії (РОЗКЛАД)

8-10 листопада до Швейцарії з літературним турне приїде відомий український письменник та музикант Сергій Жадан, повідомляє портал “НАШІ в світі” з посиланням на Посольство України в Швейцарії.

Афіша: facebook.com/UkrBotschaftSchweiz

Зокрема, 8 листопада письменник навідається до Люцерну, де презентуватиме свій новий роман “Інтернат”, присвячений військовим подіям в Україні. Зустріч із Сергієм Жаданом відбудеться за адресою: Bireggstrasse 36, 6003 Люцерн, Швейцарія.

Початок о 19:30.

В ході зустрічі окрім спілкування із письменником відбудеться читання уривків роману “Інтернат” німецькою мовою у виконанні Олівера Лау. Модератором заходу виступить Ульріх Шмідт.9 листопада зустріч із Сергієм Жаданом відбудеться в Базелі. Тут презентація німецькомовного видання роману “інтернат” відбудеться за участі Юдіт Шифферле, Томаса Зарбахера та Софії Онуфрів. Адреса заходу: Theaterstrasse 22, 4051 Базель, Швейцарія.

Початок заходу о 20:30.10 листопада Сергій Жадан відвідає Берн, де з ним можна буде зустрітися в приміщенні Посольства України в Швейцарії за адресою: Feldeggweg 5, 3005 Берн, Швейцарія.

Початок о 17:00Головна світлина: molbuk.ua.

Ілля КОНТІШЕВ, головний редактор порталу “НАШІ в світі”

iconНАШІ в Швейцарії

НАШІ в світі на Facebook iconНАШІ в світі в Telegram НАШІ в світі в Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *