Вт. Чер 28th, 2022

Одразу дві українські стрічки представлять на Стокгольмському кінофестивалі: розклад сеансів

У Швеції в межах Стокгольмського кінофестивалю, який триватиме протягом 7-18 листопада, відбудеться показ двох українських фільмів – “Донбас” Сергія Лозниці та “Коли падають дерева” Марисі Нікітюк, повідомляє портал “НАШІ в світі” з посиланням на Посольство України в Швеції.“Коли падають дерева”

Вже сьогодні, 7 листопада, глядачі матимуть змогу побачити стрічку Марисі Нікітюк, яка, до слова, й відкриватиме фестиваль. Побачити стрічку можна буде о 9:00 в кінотеатрі “Skandia” за адресою: Drottninggatan 82, 111 36 Стокгольм, Швеція.

Наступний показ стрічки відбудеться вже ближче до закриття фестивалю – 16 листопада. Цього разу стрічку демонструватимуть в  кінотеатрі “Sture 1” за адресою: Birger Jarlsgatan 41A, 111 45 Стокгольм, Швеція.

Початок сеансу об 11:00.

Відео: Dergkino Ukraine 

17 листопада відбудеться третій та останній в межах кінофестивалю показ стрічки “Коли падають дерева”. Розпочнеться він в приміщенні кінотеатру “Sture 3” о 19:15.“Донбас”

Стрічку Сергія Лозниці про події російсько-української війни вперше в межах фестивалю можна буде побачити 13 листопада в приміщенні кінотеатру “Sture 1”. Початок о 18:00.

17 листопада стрічку-номінанта на “Оскар” глядачі зможуть побачити о 17:15 в приміщенні кінотеатру “Sture 2”.

Увага! У відео присутні ненормативна лексика та російська мова!

Відео: The Upcoming 

Втретє і востаннє в межах Стокгольмського кінофестивалю стрічку “Донбас” продемонструють 18 листопада в приміщенні кінотеатру “Klarabiografen” за адресою: Sergels Torg 3, 111 57 Стокгольм, Швеція.

Початок сеансу о 14:00.

Квитки на усі сеанси можна придбати за посиланням.Головна світлина: variety.com.

Ілля КОНТІШЕВ, головний редактор порталу “НАШІ в світі”

iconНАШІ в Швеції

НАШІ в світі на Facebook iconНАШІ в світі в Telegram НАШІ в світі в Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *