Пт. Гру 3rd, 2021

На Різдво до Таїланду: уряд курортної країни скасовує візовий збір для українців

Уряд Таїланду має намір звільнити туристів з низки країн від сплати візового збору на період з 1 грудня до 31 січня 2019 року. Серед туристів, які підпадають під це послаблення, потрапляють й громадяни України, повідомляє УНІАН.

Ця ініціатива, на думку тайської влади, покликана збільшити туристичний потік до країни у зазначений період.Зокрема, буде скасовано плату в розмірі 2 000 батів ($60) для іноземців з 21 країни, які прибувають в Таїланд на 15 днів. Окрім України, власники паспортів Андорри, Бутану, Болгарії, Китаю, Кіпру, Ефіопії, Фіджі, Індії, Казахстану, Латвії, Литви, Мальдів, Мальти, Мавританії, Папуа-Нової Гвінеї, Румунії, Сан-Марино, Саудівської Аравії, Тайваню та Узбекистану зможуть відвідати Таїланд без сплати за візу.

За даними Імміграційного бюро Таїланду, кількість туристів, які отримують візи, продовжує знижуватися з січня 2016 року. Очікується, що ініціатива допоможе збільшити туристичний потік на 30%.Рішення спрямовано також на повернення в країну китайських туристів, кількість яких скоротилася після корабельної аварії на Пхукеті, в якій загинули 47 людей.

Згідно з інформацією міністерства туризму і спорту Таїланду, за дев’ять місяців 2018 року Таїланд відвідало 28,5 мільйонів іноземних туристів (на 8,7% більше, ніж за той же період в минулому році). Вони витратили 1,4 трильйонів батів ($42,9 мільярдів), що на 10,9% більше, ніж за дев’ять місяців 2017 року.

До слова, портал “НАШІ в світі” нещодавно писав про те, що влада Таїланду ввела обмеження для іноземних туристів, які мають намір відвідати острів Ко Самет. Відтепер потрапити на острів із пластиковими пакетами буде неможливо.Як повідомляв портал “НАШІ в світі”, 2 листопада набув чинності безвізовий режим України з Катаром. Громадяни можуть в’їжджати, перебувати, перетинати транзитом територію держави іншої сторони без віз за умови, що тривалість перебування не перевищуватиме 90 днів протягом 180 днів.

Головна світлина: архів.

iconНАШІ в Таїланді

НАШІ в світі на Facebook iconНАШІ в світі в Telegram НАШІ в світі в Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *