Сб. Чер 25th, 2022

У Польщі заарештували чоловіка, який примушував заробітчан працювати задарма

Польські правоохоронці заарештували 42-річного місцевого громадянина, який організував злочинний “бізнес”. Відомо, що поляк насильно змушував сотні іноземців, серед яких були й українці, до важких фізичних робіт, повідомляє Znaj.ua.

Місцеві ЗМІ повідомляють, що жертвами цього “бізнесмена” стали 540 людей, які не отримали зарплат у розмірі мінімум 4,5 мільйонів злотих (понад 33,3 мільйонів гривень).Правоохоронці також повідомили, яким чином працювала жорстока схема “ділка”. Цей громадянин за оголошеннями знаходив для роботи на будівництвах поляків, а також громадян України, Білорусі, Грузії та Молдови.

Відомо, що з числа потенційних жертв відбирали тих, кому найбільше була потрібна робота, а також ті, хто більше піддається впливу і маніпуляціям. Таких працівників фірма спритника відправляла на роботу на будівництва в Польщу та Швецію.

Угоди з працівниками не підписували або складали незрозумілою для заробітчан мовою, часто забирали паспорти та інші документи, зарплату не платили взагалі або видавали лише невелику частину.Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Польщі підприємець, який примушував до будівельних робіт українців, не виплачував їм зароблених грошей. Загалом на “вудку” шахрая попалися сотні осіб, які недоотримали більше мільйона євро зарплати та інших виплат.

До речі, за нелегальне працевлаштування іноземця в Польщі роботодавцю загрожує штраф у розмірі 30 тисяч злотих.

Головна світлина: архів.

iconНАШІ в Польщі

НАШІ в світі на Facebook iconНАШІ в світі в Telegram НАШІ в світі в Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *