Чт. Тра 26th, 2022

У США губернаторами двох штатів обрали політиків українського походження

В результаті проміжних виборів, які пройшли у США 6 листопада, двоє політиків українського походження стали губернаторами штату Колорадо та Іллінойс, повідомляє “Голос Америки”.

Зокрема повідомляється, що перемогу на виборах губернатора штату Колорадо здобув Джаред Поліс. 43-річний член Демократичної партії також є першим відкритим представником ЛГБТ-спільноти.Поліс є представником третього поколінням іммігрантів, які прибули до Сполучених Штатів з Польщі та України на початку ХХ-го століття.

Представник Демократичної партії з 2009 року представляє свій штат в Конгресі, а до того Поліс був підприємцем, засновником компаній “BlueMountain.com” та “ProFlowers”. Він та його партер виховують двох дітей, що також означає, що він перший батько – представник ЛГБТ в Конгресі.Новим губернатором штату Іллінойс став представник Демократичної партії мільярдер Дж. Б. Пріцкер, який походить з родини українських емігрантів.

Колажі (2): портал “НАШІ в світі”, світлини – ukrainian.voanews.com

Дж. Б. Пріцкер є одним з 11 мільярдерів сім’ї Пріцкер, яка належить до 15-ки найзаможніших родин світу. Статки родини оцінюються у $33,5 мільярдів.

Інавгурація Пріцкера відбудеться 14 січня і тоді він перебере повноваження у губернатора-республіканця Брюса Ронера.

Головна світлина: архів.

iconНАШІ в США

НАШІ в світі у Facebook iconНАШІ в світі в Telegram НАШІ в світі в Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *