Нд. Січ 23rd, 2022

В Алжирі вперше відбудеться Диктант національної єдності: як долучитися

9 листопада о 14:00 в приміщенні Посольства України в Алжирі відбудеться відзначення Дня української писемності та мови, повідомляє портал “НАШІ в світі” з посиланням на сайт українського посольства.

У цей день Національна суспільна телерадіокомпанія України традиційно проводитиме Радіодиктант національної єдності. Диктуватиме його доцент Київського університету імені Бориса Грінченка, автор підручників та посібників з української мови Олександр Авраменко.Мета заходу – єднання людей різного віку, сфер діяльності та місця проживання, які шанують українське слово та поважають українську мову.

Зазначається також, що Українське радіо започаткувало Радіодиктант національної єдності у 2000 році. Кількість учасників Радіодиктанту постійно зростає, а географія – розширюється. У 2017 році Радіодиктант писали, зокрема, у Франції, Іспанії, Італії, Латвії, Німеччині, Казахстані, Канаді, Туреччині, Китаї, Португалії, Австралії, США, Польщі.Цього року Радіодиктант національної єдності вперше писатимуть й в Алжирі у приміщенні української дипустанови за адресою: No 75، Rue Sables Rouge, El Biar, Алжир.

Також, у цей день відбудеться знайомство української громади з новопризначеним Надзвичайним і Повноважним Послом України в Алжирі Максимом Субхом. 

Запрошують усіх охочих долучитися до написання Радіодиктанту та знайомства з українським дипломатом.

Ілля КОНТІШЕВ, портал “НАШІ в світі”

Головна світлина: airlife.ua.

НАШІ в світі у Facebook iconНАШІ в світі в Telegram НАШІ в світі в Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *