Вт. Чер 28th, 2022

Сьогодні у Польщі стартує масштабний фестиваль української культури

У Ґданську сьогодні, 16 листопада, починається 42-ий ЯрмаPок ФECT – один з найбільших і найстаріших українських музичних фестивалів у Польщі. Цьогорічним зірковим хедлайнером фестивалю буде гурт СКАЙ, повідомляє ПРОстір.

Як повідомляють організатори, ЯрмаPок ФECT – це не лише фестиваль з душею, нестримною енергією, численними несподіванками, приправленими артистичними спеціями, але також з доброю родинною атмосферою, неповторним кліматом і глибоким значенням.Під час цьогорічного концерту “LAJF” буде представлена спеціально створена до нього авторська програма. Над нею працювали молоді артисти з усієї Польщі (і не тільки!) під час Літньої Академії Ярмарок Фест, що з успіхом відбулася в Ґданську у вересні цього року.

Цьогорічне гасло “Нова Муза” – це не лише новостворений репертуар представників прогресивних напрямків сучасної української музики, але також художня творчість і натхнення репрезентантів інших напрямків мистецтва, які приєднаються до фестивалю цього року!

Супровідним заходом фестивалю є дискусія “Українська ідентичність: сіль в оці чи сіль життя?”, яка відбудеться в суботу, 17 листопада, в Європейському центрі Солідарності, зала номер 5, о 15:00.Учасники відповідатимуть на питання: чи національна ідентичність є сьогодні ще кому-небудь потрібна? Коли мігрант стає нацменшиною? Як довго може функціонувати етнічна меншина в умовах діаспори? Чи можлива подвійна національна ідентичність? Кому потрібна українська культура поза Україною? Кому потрібні українські установи і школи?

Вхід на дискусію безкоштовний.

Головна світлина: prostir.pl.

iconНАШІ в Польщі

НАШІ в світі у Facebook iconНАШІ в світі в Telegram НАШІ в світі в Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *