Сб. Чер 25th, 2022

Прем’єр Угорщини відмовляється від співпраці з Україною

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що домовленості з чинним політичним керівництвом України для Будапешта неможливе, повідомляє Канал 24.

Орбан зазначив, що покладає на майбутні вибори в Україні великі сподівання. Та додав, що Будапешт контактує з потенційними переможцями виборів і вже намагається обговорити необхідні зміни, які можуть бути ухвалені після зміни влади.За його словами, Україна ще може повернутися на шлях дружби чи стратегічного партнерства з Угорщиною. Угорський лідер вказав, що це єдиний шлях, яким Київ може йти до НАТО та ЄС.

Колаж: портал “НАШІ в світі”, світлина – zik.ua

Орбан заявив, що Україна “не має осяжної перспективи вступу до НАТО чи вступу до ЄС”.

Нагадаємо, нещодавно між Україною та Угорщиною спалахнув серйозний скандал. Конфлікт розгорівся після того, як стало відомо, що на Закарпатті українцям роздають угорські паспорти. Зокрема, у мережі з’явилось відео, на якому знято, як в угорському консульстві у місті Берегово місцеві мешканці отримують громадянство Угорщини та присягають їй на вірність.4 жовтня Україна оголосила консула Угорщини в Берегові “персоною нон ґрата” та наголосила, що той повинен покинути територію України протягом 72 годин. У відповідь на це офіційний Будапешт заявив про вислання українського консула.

Головна світлина: 24.hu.

iconНАШІ в Угорщині

НАШІ в світі на Facebook iconНАШІ в світі в Telegram НАШІ в світі в Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *