Пт. Бер 31st, 2023

VIII футбольний чемпіонат серед команд української діаспори відбудеться у Київській області

Восьмий Чемпіонат світу з футболу серед українських діаспорних команд відбудеться з 9 по 15 вересня 2019 року в низці міст Київської області. Про це з посиланням на президента Міжнародного об’єднання українських громад “Четверта хвиля” Романа Галущака повідомляє портал “Нашого цвіту – по всьому світу”.

“Запрошуємо Вас взяти участь у Восьмому Чемпіонаті світу з футболу серед українських діаспорних команд у період з 9 по 15 вересня 2019 року, який цього разу відбудеться у містах Ірпінь, Буча, Вишгород та Бородянка, що у Київській області”, – цитує Галущака видання.

Також зазначається, що українська сторона, а саме – Ірпінська, Бучацька і Вишгородська міські ради, Бородянська селищна рада, Київська обласна державна адміністрація, Київська обласна федерація футболу та керівництво Ірпінського університету фіскальної служби України – візьмуть на себе організацію побуту спортсменів (проживання і харчування, транспортування по місту та області, дозвілля та екскурсії) та проведення футбольних матчів (стадіони, суддівство ігор).У свою чергу МОУГ “Четверта Хвиля” візьме на себе забезпечення команд-учасниць з різних країн світу та спортивну частину заходу (підготовку регламенту, календаря змагань).

Водночас до заходу долучаться Міністерство молоді та спорту України та Світовий конґрес українців, які сприятимуть у фінансуванні заходу, а Національний олімпійський комітет України та Федерація Футболу України допоможуть з нагородною атрибутикою.

Витрати на вступний внесок турніру, приїзд до місця проведення змагань та від’їзд спортсмени здійснюють за свій рахунок або за рахунок організацій, які їх відправляють на це змагання.Як повідомляв портал “НАШІ в світі”, Сьомий Чемпіонат світу з футболу серед українських діаспорних команд тривав з 19 по 25 серпня в Ірпені Київської області. У змаганні взяли участь 12 команд української діаспори з Ізраїлю, Іспанії, США, Польщі, Молдови, Білорусі, Чехії, Естонії, Болгарії, ОАЕ та Австрії, перемогу здобула команда з Австрії.

Головна світла: архів.

Оксана КОЗАК, “Нашого цвіту – по всьому світу”

НАШІ в світі у Facebook iconНАШІ в світі в Telegram НАШІ в світі в Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *