Вт. Чер 28th, 2022

В Новій Зеландії українка відкрила найпівденніший готель світу

Найпівденніший у світі готель, вхід до якого прикрашає український прапор, відкрив свої двері для відвідувачів у новозеландському містечку Туатапера, повідомляє Укрінформ.

“Ідея відкрити лодж-мотель у нас виникла ще 7 років тому, але вдалося втілити її лише зараз. Ми почали працювати з листопада цього року, але, на жаль, ще не мали можливості вітати у себе українців”, – розповідає власниця готелю “The Cliffs Seaside Lodge” Лариса Бутенко.За її словами, ідея розмістити на в’їзді до готелю український, голландський та новозеландський прапори належала її чоловіку Тону Кроймансу, який родом із Нідерландів. Він запропонував у такий спосіб продемонструвати своє походження.

Це чудова як маркетингова, так й іміджева ідея. Місцеві мешканці й іноземні туристи завжди запитують про наш прапор. Яка країна? Чому тут? Що це означає – синій і жовтий?“, – зауважує Бутенко.

Як розповідає власниця готелю, вона з нетерпінням чекає перших українських туристів, які доїдуть до цих країв і зможуть не лише насолодитися українською гостинністю на мальовничих новозеландських просторах, а й зробити пам’ятне селфі з розміщеним найпівденніше у Східній півкулі українським прапором.

Усі світлини: ukrinform.ua.

НАШІ в світі у Facebook iconНАШІ в світі в Telegram НАШІ в світі в Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *