Пт. Бер 31st, 2023

У Путіна попросили Україну скасувати заборону на в’їзд росіян до нашої країни

Голова Ради з прав людини при президенті РФ Владімірі Путіні Міхаіл Фєдотов заявив, що рішення Києва про недопущення на територію України громадян Росії нібито порушує права людини, позбавляючи мільйони “ні в чому не винних людей” можливості відвідувати своїх родичів, здійснювати ділові поїздки та їздити на відпочинок, повідомляє ZIK.

Фєдотов звернувся до української омбудсвумен Людмили Денісової з проханням використати свої повноваження, щоб домогтися скасування заборони на в’їзд в Україну російським чоловікам у віці від 16 до 60 років.“Прошу вас, шановна Людмила Леонтіївна, використати ваші повноваження головного захисника прав людини в Україні для перегляду цієї заборони”, – йдеться в листі російського чиновника.

Глава Ради з прав людини при президенті РФ підкреслив, що ухвалене українською владою рішення “відверто порушує права людини, позбавляючи мільйони ні в чому не винних людей можливості відвідувати своїх родичів, здійснювати ділові поїздки, їздити на відпочинок, на лікування, на навчання, на хрестини, на поминальні служби“.

“Ось чому я переконаний, що заборона обмежує і права українських громадян, які мають у Росії родичів, друзів, ділових партнерів”, – додає він.Нагадаємо, 30 листопада голова Державної прикордонної служби України Петро Цигикал повідомив, що Україна на час воєнного стану не пропускатиме на свою територію росіян чоловічої статі віком від 16 до 60 років за незначними винятками.

Пізніше речник Прикордонної служби Андрій Демченко уточнив, що “в кожному окремому випадку може ухвалюватися окреме виключне рішення” за результатами спілкування та перевірки документів при проходженні кордону.

Зазначимо, що від 26 листопада до 26 грудня в десяти областях України запроваджено воєнний стан. Ця дія стала відповіддю на захоплення росіянами українських військових суден та моряків у Керченській протоці.

Воєнний стан може бути продовжено в разі тривання загрози для України. В іншому випадку додатковим законодавчим актом 26 грудня його буде скасовано.

Головна світлина: ukr.segodnya.ua.

iconНАШІ в Росії

НАШІ в світі у Facebook iconНАШІ в світі в Telegram НАШІ в світі в Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *