Сб. Чер 25th, 2022

Прем’єра фільму Олега Сенцова “Номери” відбудеться на Berlinale

Фільм українських режисерів Олега Сенцова та Ахтема Сеїтаблаєва “Номери” презентують глядачам 18-го лютого цього року на Berlinale. Прем’єра відбудеться в рамках спеціальних показів, присвячених ювілею Берлінського міжнародного кінофестивалю, повідомляє Укрінформ.

Стрічка створена на основі п’єси колишнього російського в’язня сумління Олега Сенцова. Сам драматург брав участь в створенні фільму дистанційно, перебуваючи в ув’язненні. Для української кіноіндустрії це унікальне явище. Роботу над створенням фільму режисери обговорювали в листах. Їх, за словами продюсерки стрічки Анни Паленчук, було понад сотню.Фільм створений у копродукції України (компанія “435 FILMS”) та Польщі (“Apple Film Production”) за підтримки Міністерства культури України та Польського інституту кіно. У ньому знялися відомі українські актори Олександр Ярема, Ірина Мак, Віктор Жданов, Олена Узлюк, Євген Черніков, Віктор Андрієнко та інші.

“Номери” – це розповідь про ув’язнене суспільство, яке намагається побороти свої страхи та здобути свободу. У світі Номерів усе підпорядковане суворій системі й верховному правителю – Нулю. Десять героїв вже звикли бігти по колу, робити все відповідно до книги Правил. У них немає можливості вибирати, як жити й кого любити. Але життя змінюється з появою нового жителя, якому не відомі ці закони. Це руйнує спокій пасивної влади. Раптово непохитна віра Номерів розколюється на шматки.Прем’єра стрічки “Номери” в Україні запланована на осінь 2020-го року.

Головна світлина: ukrinform.ua.

iconНАШІ в Німеччині

НАШІ в світі у Facebook iconНАШІ в світі в Telegram НАШІ в світі в Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *