Сб. Чер 3rd, 2023

Українка розповіла про епідемію коронавірусу в Німеччині

Херсонка Ірина Шумахер живе в Німеччині протягом тринадцяти років. Нещодавно неподалік Юліха, в якому вона мешкає (земля Пінічний Рейн – Вестфалія), виявили спалах коронавірусу, сусідній район закрили на карантин, розповідає жінка. Попри оголошену епідемію, паніки наразі не спостерігається, розповідає Суспільному Ірина:

“Якщо брати загальні випадки по Німеччині, то вже зафіксовано 23 випадки. Перші 14 випадків зареєстрували в Баварії. Поки про те, що люди вилікувались до кінця, інформації не було. Там ситуація була така: захворіли робітники однієї фірми, до яких на конференцію приїжджала спеціалістка з Китаю.Зараз у нас нові випадки – три випадки в землі Баден-Вюртемберг. У нас же в землі Північний Рейн-Вестфалія ситуація набагато важча. У нас на сьогодні (27 лютого, – ред.) шість хворих, і їх число буде збільшуватися. Чому? Тому що родина, яка захворіла і стала причиною розповсюдження коронавірусу для інших чотирьох людей, мала багато контактів у той час, коли в них вже був вірус. Близько 300 осіб було на карнавальному святі зустрічі весни, де брав участь чоловік. А його дружина працює вихователькою в дитячому садку.

Наш міністр охорони здоров’я вчора на брифінгу заявив, що ми маємо готуватися – уже почалася епідемія коронавірусу в Німеччині.У районі Гайнсберґ, звідки пішло у нас зараження, – там одразу ввели карантин в перший же день, щойно отримали позитивні результати обстеження. Що таке карантин на цей час? Це закриті дитячі садки, закриті школи, закриті громадські установи, басейни, бібліотеки. Також до понеділка скасовано прийоми в міських радах, в органах влади. Усе буде вирішуватися у телефонному режимі або письмово”.

Херсонка Ірина Шумахер переїхала до Німеччини тринадцять років тому. Нещодавно поблизу міста, в якому вона проживає,…

Опубліковано Суспільне Херсон Четвер, 27 лютого 2020 р.

iconНАШІ в Німеччині

НАШІ в світі у Facebook iconНАШІ в світі в Telegram НАШІ в світі в Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *