Сб. Чер 3rd, 2023

Українські прикордонники за добу оштрафували 25 українців, які незаконно в’їхали до Криму

Протягом 22 грудня лише у двох контрольних пунктах в’їзду/виїзду на адміністративній межі з тимчасово окупованим Кримським півостровом українські прикордонники виявили 25 порушників українського законодавства, повідомляє видання “Кавун. City”. За інформацією Херсонського прикордонного загону Держприкордонслужби, на всіх склали адміністративні протоколи та наклали штрафи.

Усі громадяни, щодо яких застосували штрафні санкції, незаконно потрапили на територію Криму в обхід офіційних КПВВ з території Росії. Для цього вони скористалися так званим «Керчинським мостом».

Виявили порушників на КПВВ «Каланчак» та «Чонгар». Зокрема, через останній намагалося проїхати вісім таких осіб. У Каланчаку виявили ще 17 громадян України, які порушили вітчизняні закони.

Загальна сума штрафів склала 42 тисячі 500 гривень.

Нагадаємо, перетинати адміністративну межи з тимчасово окупованим Російською Федерацією Кримським півостровом дозволено лише у трьох контрольних пунктах в’їзду/виїзду. Усі вони розташовані на території Херсонської області — це КПВВ «Каланчак», КПВВ «Чонгар» та КПВВ «Чаплинка».iconНАШІ в Росії

НАШІ в світі у Facebook iconНАШІ в світі в Telegram НАШІ в світі в TwitterЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *