Пт. Сер 19th, 2022

У Сербії заарештували двох українок

Дві громадянки України, мешканки окупованого Луганська, за порушення закону в іноземній країні потрапили за ґрати. Жінки хотіли відзняти будівлю старого Генштабу Сербії за допомогою дрона. Допомагали їм у цьому ще двоє громадян США, повідомляє портал “НАШІ” з посиланням на “Пресу України”.

Із сербських ЗМІ стало відомо про арешт чотирьох іноземців, двоє з яких – українки. Вони разом із двома громадянами США спробували без дозволу зняти будівлю стратегічного значення. Українки виявилися мешканками окупованого Луганська. За неправомірні дії їх заарештували й передали до поліції. Наразі їхня справа розглядається іноземною прокуратурою. 

До слова, нині у старому Генштабі Сербії, який хотіли сфотографувати жінки, розміщуються  Агентство військової розвідки та Агентство військової безпеки Сербії. А це означає, що будівля є важливою у командній системі армії Сербії, оскільки значну частину своєї діяльності у ній проводить міністр оборони Александр Вулін. 

Відзначимо, нещодавно портал «НАШІ» повідомляв про те, що одного із українців заарештували в Білорусі. За нелегальне перевезення мисливської зброї чоловіку дали три роки позбавлення волі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *