У Вроцлаві польські ксенофоби здійснили напад на українця
Зокрема, повідомляється, що Центр моніторингу проявів расизму і ксенофобії у Польщі просить усіх небайдужих допомогти виявити зловмисників.
“Двоє чоловіків атакували українця у трамваї №31 у Вроцлаві. Вони побили його і втекли”,- інформує центр.
Зазначається, що побиття супроводжувалося образами на його адресу за національною ознакою. Зокрема, громадянина України назвали “к*рвою українською”.
Інцидент мав місце ввечері 2 березня біля зупинки “Автовокзал”.
Центр повідомив про факт побиття поліцію, яка вже розпочала дії з виявлення зловмисників.
Відзначимо, що це далеко не перший подібний випадок нападів на українців з ксенофобських мотивів. Зокрема, портал “НАШІ” вже писав про те, що в Польщі напали на українців під час поїздки в автобусі.
Наш канал у Telegram: t.me/nashisvit; наша сторінка у Facebook: facebook.com/nashisvit.
