У Польщі затримали українців, яких звинувачують в рекордній контрабанді кав’яру
4 березня на українсько-польському кордоні в селі Коросно (Кросцєнко) працівники Прикордонної служби Польщі виявили 160 кілограмів незаконно ввезеного на територію країни осетрового кав’яру вартістю понад 1,2 мільйони злотих, повідомляє портал “НАШІ”.
Як повідомляється, в ході перевірки двох автомобілів, прикордонники зауважила скляні банки та пластикові контейнери без розпізнавальних знаків. Виявилося, що водії транспортних засобів, громадяни України, без відповідної документації транспортували кав’яр сибірського осетра.

За свідченнями самих українців, вони є лише кур’єрами, які мали доставити товар клієнтам у Львові.
Кав’яр прикордонники вилучили. Згідно із польським законодавством, українцям загрожує до 5 років позбавлення волі.
Ілля КОНТІШЕВ, НАШІ в світі.
Наш канал у Telegram: t.me/nashisvit; наша сторінка у Facebook: facebook.com/nashisvit.
