У Болгарії за пограбування затримали українця-рецидивіста
У Болгарії за пограбування затримали 36-річного громадянина України, повідомляє портал “НАШІ” з посиланням на УКР.БГ.
Зокрема, повідомляється, що українця затримали у курортному місті Варна. Нашого співвітчизника підозрюють в пограбуванні однієї з квартир у спальному кварталі “Чайка”. За даними поліції, 36-річний українець уже був засуджений болгарським судом за крадіжку.

Відомо, що квартиру пограбували ще 18 квітня. За думкою поліції, українець викрав з пограбованої квартири ноутбук, мобільний телефон, годинник та 500 левів. Як повідомляється, правоохоронці встановила злочинця за відбитками пальців, які вони виявили в квартирі.
Наразі проти українця відкрито досудове провадження, підозрюваного затримано на 24 години.
Нас можна знайти у Telegram: t.me/nashisvit; Facebook: facebook.com/nashisvit; Twitter: twitter.com/Nashsvit.
