Сб. Чер 3rd, 2023

14-річний українець здобув перемогу на міжнародному модельному конкурсі

14-річний українець Марк Бобик з Києва здобув перше місце у міжнародному модельному конкурсі Festival Model & Talent World 2018, який відбувся у турецькому місті Анталія, повідомляє 24 канал.

До конкурсу у Туреччині хлопчика готували українська модель Катерина Синенька та екс-учасник телевізійного шоу “Супермодель по-українськи” Назар Омельченко.

Катерина Синенька розповідає, що тренування майбутнього переможця відбувалися в Україні й тривали близько двох місяців. Цікаво, що Марк для тренування щоразу приїжджав з Києва до Львова.

На конкурсі у Туреччині діти мали продефілювати, продемонструвати вміння фотопозування, а також готували “показ” підготовлених образів.

З “луків” обов’яковими були національні костюми, червоно-білий одяг у стилі турецького прапора та у стилі “рок’н’рол”.

“На конкурсі відчувалась конкуренція більше серед мам учасників. А діти між собою здружились і знайшли спільну мову, не зважаючи на мовний бар’єр”, – розповідає Катерина Синенька.

Всього участь в змаганнях взяли 30 дітей з 15 країн світу різного віку. Так, наймолодшим учасникам з Узбекистану, Кенії, Казахстану та Непалу було лише по чотири роки.

Українець Марк Бобик разом з одинадцятирічною дівчинкою із Південної Африки стали переможцями в конкурсі.

Зазначимо, що Україну представляли ще двоє братів зі Львова: Ілля та Юліан Арати. Повідомляється, що вони також здобули призові місця.

Світлини (5): 24tv.ua

Нас можна знайти у Facebook: facebook.com/nashisvit; Telegram: t.me/nashisvit; Twitter: twitter.com/Nashsvit; VK.com: vk.com/nashisvit.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *