Чт. Тра 26th, 2022

Стан українця, якого битами побили в Польщі, покращується, він прийшов до тями

Побитий біля Варшави українець, який був при смерті, прийшов до тями. Стан Миколая покращився після зробленої вчора операції. Лікарі прогнозують одужання постраждалого. Можливо наступного тижня чоловік зможе говорити і надасть свої свідчення для поліції, аби з’ясувати остаточні причини його побиття, повідомляє ПРОстір.

Наразі ті дані, які надали його друзі Андрій та Руслан, не цілком однозначні – чоловіки плутаються у своїх свідченнях. Остання можливість зрозуміти до кінця, що сталося, – це дочекатися свідчень, які надасть Миколай.Нагадаємо, що бійка сталася 3 травня, за версією Андрія та Романа, Миколу побили місцеві поляки. Він отримав декілька ударів битою по голові. Як говорять чоловіки, нападники знали, де живуть українці.

Відзначимо, що у п’ятницю стан українця різко погіршився, медики повідомили, що внаслідок крововилову в мозок утворився тромб. Стан пацієнта був критичний — він не приходив до тями.

Відео: Prostir Портал українців Польщі

Побратими українця Андрій та Руслан запевняють, що той, хто замовив побиття Миколая, знає, де вони живуть, і раніше часто пропонував роботу Миколаю та завжди вітався з чоловіками при зустрічі. Причину побиття називають безґлузду — через стілець. Буцімто сталася сварка між поляком та українцем, які були обидва напідпитку біля кафе, обидва “обмінялися люб’язностями” й розійшлися, а згодом компанію українців наздогнала машина з молодиками.

Микола відставав від Руслана та Андрія, тому він став легкою мішенню, натомість хлопцям вдалося втекти.

Нагадаємо: минулого четверга, 3 травня, сталося побиття 52-річного Миколая з Тернопільщини. Українця побили спортивними битами молодики, які наздогнали компанію на машині. Миколай отримав ушкодженнями голови та був госпіталізований до центральної клінічної лікарні на Волоській у Варшаві. Його побратими Андрій та Руслан не отримали жодних тілесних ушкоджень.Валерія КІРІЧЕВА, ПРОстір

Нас можна знайти у Facebook: facebook.com/nashisvit; Telegram: t.me/nashisvit; Twitter: twitter.com/Nashsvit; VK.com: vk.com/nashisvit.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *