Сб. Чер 3rd, 2023

Французька влада втрапила у новий скандал щодо окупованого Криму

Франція продовжує загравати з окупаційною владою Криму. Зокрема, 14 травня міський голова французького міста Мариньян підписав угоду із так званим очільником міста Євпаторія про встановлення братерських стосунків між містами, повідомляє портал “НАШІ” з посиланням на Посольство України у Франції.

У зв’язку із цим фактом українське диппредставництво висловило своє обурення.

“Спроби колаборації з окупаційною владою на фоні триваючої агресії є не лише аморальними, а й прямо порушують міжнародне право”, – йдеться у повідомленні відомства.

Як зазначають в українському посольстві, подібні дії суперечать позиції міжнародного співтовариства, включно з позицією Франції, щодо невизнання окупації та спроби анексії Криму.

“Очікуємо на адекватну та оперативну оцінку цього факту з боку офіційної влади Франції”, – резюмували у диппредставництві.

Нагадаємо, днями портал “НАШІ в світі” писав про те, що Міністерство культури Франції “подарувало” Крим Російській Федерації.

Ілля КОНТІШЕВ, НАШІ в світі

Нас можна знайти у Facebook: facebook.com/nashisvit; Telegram: t.me/nashisvit; Twitter: twitter.com/Nashsvit; VK.com: vk.com/nashisvit.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *