Українка отримала державну нагороду від Королівства Норвегії
Українська перекладачка Наталя Іваничук отримала державну нагороду Норвегії – Королівський Норвезький орден Заслуг. Перекладачку відзначили за її перекладацьку діяльність та значний внесок у розвиток норвезько-українських взаємин, повідомляє “Видавництво Старого Лева”.
Королівський Норвезький орден Заслуг було засновано 14 червня 1985 року королем Олафом V. Цю престижну нагороду отримують громадяни Норвегії, які живуть чи працюють за межами батьківщини, а також іноземці – за видатні заслуги перед Норвегією.
Вручення нагороди Наталі Іваничук відбудеться в Києві у Посольстві Норвегії в Україні 4 червня.

Наталя Іваничук перекладає з норвезької, німецької та шведської мов. Завдяки її роботі українською мовою вийшли у світ твори таких відомих авторів як Туве Янссон, Бодо Шефер, Макс Крузе, Віґдіс Йорт, Ніна Елізабет Ґрьонтведт, Том Еґеланн, Аудгільд А. Сульберґ, Кнут Гамсун, Гальфдан В. Фрайгов, Тар’єй Весос, Клаус Гаґеруп, Ґюдрун Скреттінґ тощо.
Нас можна знайти у Facebook: facebook.com/nashisvit; Telegram: t.me/nashisvit; Twitter: twitter.com/Nashsvit; VK.com: vk.com/nashisvit.

