Пт. Сер 19th, 2022

У Франції презентували книгу українського бранця Кремля

Книгу оповідань українського режисера та письменника Олега Сенцова, який незаконно ув’язнений в Росії та з 14 травня оголосив безстрокове голодування, представили на Каннському кінофестивалі, повідомляє Укрінформ.

“На Канському кінофестивалі в Українському національному павільйоні увагу відвідувачів привернули до долі ув’язненого Москвою українського режисера і письменника Олега Сенцова. На стенді представлена його книга оповідань у перекладі французькою мовою (видавництво L’Harmattan, серія La Présence ukrainienne)”, – цитує видання повідомлення Посольства України у Франції.

Дипустанова також поширила французькою мовою заяву Комітету солідарності з кримськими заручниками з приводу голодування українських в’язнів Кремля із закликом до світової спільноти, української влади, всіх українців активно долучитися до звільнення Сенцова, Кольченка та інших українських бранців.

Світлини (2): ukrinform.com

Як відомо, 14 травня політв’язень Олег Сенцов оголосив голодування з вимогою звільнити всіх українців, утримуваних в Росії та анексованому Криму.

Нас можна знайти у Facebook: facebook.com/nashisvit; Telegram: t.me/nashisvit; Twitter: twitter.com/Nashsvit; VK.com: vk.com/nashisvit.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *