Вт. Чер 28th, 2022

В Канаді відбудеться Четвертий благодійний марафон “Діти Торонто – дітям-сиротам в Україні”

3 червня у Торонто відбудеться вже Четвертий благодійний марафон “Діти Торонто – дітям-сиротам в Україні”, повідомляє портал “НАШІ” з посиланням на сторінку заходу в Facebook.

Серед організаторів заходу: компанії та громадські організації “Fourth Wave Canada”, “Olijnyk Studio”, “Help US Help The Children”, “LATCA” та Шкільна рада Конґресу українців Канади (відділення у Торонто).

Афіша: facebook.com/events/1493706590734924

У благодійному марафоні беруть участь “Olijnyk Studio”, Українська танцювальна школа “Barvinok”, Українська школа танцю, Школа українського танцю “DESNA”, Українська молодіжна капелла бандуристів Віри Зелінської “Zoloti Struny”, Дитяча вокальна студія “Мелодія”, Вокальна школа Сергія і Лариси Стільмашенків, Дитячий хор “Жайвір”, молодша група ансамблю “Пролісок” та інші.

Вхід на захід – за благодійними внесками. Усі виручені кошти будуть передані на користь дітей-сирот в Україні.Якщо ви маєте бажання долучитися до благої дії, то можете приносити одяг, взуття, іграшки та шкільне приладдя для знедолених українських дітей. Величезне прохання від організаторів – приносити речі лише у гарному стані, а іграшки – не дуже великих розмірів.

Захід розпочнеться о 14:00 та триватиме до 18:00 у приміщенні Бенкетної зали “Княжий Двір” за адресою: 15 Canmotor Ave, Етобіко, Торонто, Онтаріо M8Z 4E4, Канада.

 

Ілля КОНТІШЕВ, НАШІ в світі

Нас можна знайти у Facebook: facebook.com/nashisvit; Telegram: t.me/nashisvit; Twitter: twitter.com/Nashsvit; VK.com: vk.com/nashisvit.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *