Пт. Сер 19th, 2022

Українські студенти здобули перемогу на міжнародному конкурсі з комп’ютерної графіки

Графічні роботи двох студентів із Вінницького національного технічного університету перемогли в одній з номінацій міжнародного конкурсу з веб-дизайну та комп’ютерної графіки “Цифровий вітер 2018”, який відбувався у Росії, повідомляє Укрінформ.

Малюнок: ukrinform.com

“Переможцями конкурсу в номінації “Двовимірна статична графіка” (вікова категорія 18-25 років) стали два студенти ВНТУ з кафедри програмного забезпечення факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії: 1 місце – Сергій Сорока, 2 місце – Наталія Копитко”, – йдеться у повідомленні.

Графічна картина 18-річного студента Сергія Сороки зображує хаос, однак назви не має. 

До слова, їхати до Росії на церемонію нагородження та вручення подарунків переможці відмовилися. За словами студентів, вони воюють з РФ на освітньо-науковому фронті.“Я не потребую подарунків від ворога. Просто приємно показати Росії, що Україна краще”, – підкреслив Сергій.

Зазначається, що у конкурсі взяли участь студенти з України, Білорусі, РФ, Казахстану, Чехії, Індії, Естонії, Пакистану, Німеччини, Сербії, Фінляндії, В’єтнаму, Китаю та Словенії. Всього було зареєстровано 5 106 робіт із 220 міст світу. У фінал вийшли 175 картин.

Нас можна знайти у Facebook: facebook.com/nashisvit; Telegram: t.me/nashisvit; Twitter: twitter.com/Nashsvit; VK.com: vk.com/nashisvit.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *