Пт. Сер 19th, 2022

Українська співачка розповіла про неймовірний відпочинок в Індії (ФОТО)

Популярна українська співачка Ірина Федишин опублікувала низку фотографій про свою подорож до Індії. Артистка лишилася вражена штибом життя в цій державі, зазначивши, що це країна контрастів, пише Главком.

“Є місця, де може бути все ідеально, а зовсім поруч – суцільний безлад! Мене вразило, як живуть люди і в яких умовах! Багато хто з них спить просто на вулиці! У кого є квартири, то вони зовсім маленькі. Дуже багато людей! Як в мурашнику!” – написала Федишин.

Також співачка зазначила, що під час її прогулянок містом місцеві мешканці часто просили зробити фото з нею. Адже в тих краях украй рідко зустрічаються блондинки.Разом з тим співачка зазначила, що вона відчувала себе некомфортно в Індії через специфічну місцеву кухню.

“Їжа дуже відрізняється від нашої, адже вона дуже гостра! Тому в Індії у мене були “розвантажені” дні. Крім того, на вулиці купувати їжу дуже небезпечно для туриста! Тому що готується все в не надто стерильних умовах! Все побачене настільки мене вразило, що навіть в ресторані було не просто їсти!” – зізнається зірка української сцени.

Федишин сильно вразило те, наскільки безпечно на вулицях Індії навіть посеред ночі. 

“Прогулюючись опівночі, я зустріла корову, яка теж ходила вулицями міста. Для індійців це священна тварина. І вони не їдять яловичину! Я також відвідала місцеві визначні пам’ятки архітектури та храми… А ще в Індії дуже доброзичливий народ! Нас дуже тепло зустрічали і проводжали”, – ділиться враженнями артистка.

Світлини (6): glavcom.ua

Нас можна знайти у Facebook: facebook.com/nashisvit; Telegram: t.me/nashisvit; Twitter: twitter.com/Nashsvit; VK.com: vk.com/nashisvit.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *