Пт. Січ 15th, 2021

Музична дипломатія: Як українська співачка зводить культурні мости між Україною та Італією

Альону Шарун багато хто знає, бо ця ніжна й прекрасна володарка унікального і впізнаваного тембру підкорила не тільки українських, а й італійських слухачів, оскільки вже тривалий час живе в Італії і виступає там з концертами. Ідея виконати найпопулярніші італійські композиції в Україні прийшла до неї під час чергової поїздки в одне зі своїх найулюбленіших міст – Київ, пише UAМодна.

Альона Шарун нині є солісткою Державного академічного оркестру “РадіоБенд Олександра Фокіна” в Україні і, разом з тим, веде активну концертну діяльність в Італії. Співпрацювала з всесвітньо відомими композиторами – Раймондом Паулсом, Ігорем Склярем, Еріком Марієнталем, Ліз Мітчелл, Девідом Вестом.

– Де ви народилися? 

– Я народилася у місті Дебальцевому і маю дуже теплі спогади про своє дитинство. Мене завжди тягнуло до творчості. Мені здається, що я спробувала всі різновиди занять у будинку дитячої та юнацької творчості…Одного разу моя викладачка з танців помітила, що я маю слух і голос. І відвела до своєї колеги, викладачки з вокалу. Так і розпочалась моя нескінченна любов до музики. Були різноманітні фестивалі, конкурси…

Дитинство було цікавим та різноманітним.

– Чи вважаєте ви себе унікальною?

– Я вважаю, що всі ми, без виключення, є унікальними: хтось відкриває в собі такі здібності раніше, а хтось пізніше… Проте кожна людина без сумніву має неймовірний, унікальний дар, талант і у кожної людини можна чомусь навчитися.

– Як проходить ваш день, окрім музики?  

– Я дуже домашня людина. Обожнюю перебувати тут, створювати домашній затишок, увесь час намагаюся урізноманітнити дозвілля.

– Ви останні роки живете в Італії, співаєте там на концертах українські пісні? З чого складається ваш репертуар? 

– Звичайно, люблю виконувати українські ліричні композиції. Іноді у присутніх навертаються сльози…Обожнюю культуру й пісні Італії, зовсім нову програму привезла до Києва.– Що це була за програма?

– 28 листопада минулого року в Caribbean Club я приїздила з концертною програмою “Golden Italy”. Виявилося, що серед киян дуже багато поціновувачів італійської музики, тому вирішила й цього року порадувати своїх шанувальників на вечорі італійської музики.

Світлини (4): uamodna.com

24 та 26 травня, а також 9 червня 2018 року в Києві я виконувала найпопулярніші італійські композиції в оригінальній обробці з репертуару Адріано Челентано, Матіа Базар, Андреа Бочеллі, Манго, Міни, Елізи, Лучіо Батіста, Лаури Паузіні у супроводі віртуозних музикантів.

Марина КОНДРАТЕНКО, UAМодна

Нас можна знайти у Facebook; Telegram; Twitter; Pinterest; VK; OK.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *